`

Nalthe - 1995

Użytkownik
Nalthe
 (0/0/0) 
Użytkownik korzysta z konta:
Kontakt
Użytkownik nie udostępnił danych teleadresowych
Statystyki
Ilość wyświetleń profilu: 897
W serwisie od: 18.12.2016
Ostatnie logowanie: 20.07.2017
  Opis działalności
Wilk z ponad dwudziestoletnim stażem w łapaniu książkowych dinozaurów i żeglowaniu po morzach mało znanych wirtualnych uniwersów. W wolnym czasie gotka z berneńczykiem na ramieniu, zawodowo patriotka językowa. Nocami poluje na papugi. Studentka edytorstwa, fascynatka informatyki i branży IT. Posiada doświadczenie związane z redagowaniem i korektą tekstów na portalach internetowych i w publikacjach książkowych. Gwarantuje pełną poprawność językową - nie boi się słowników (również tych papierowych), nowe terminy jej również niestraszne. Od półtora roku pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego na jednym z większych portali gamingowych w Polsce. Zmaga się z językiem również przy okazji tłumaczeń - głównie polsko-angielskich (np. tłumaczenie gry RimWorld od LudeonStudios), jednak nie boi się kontaktu również z innymi językami - poza wymienionymi zna niemiecki, japoński, francuski oraz łacinę. Pamiętajcie - potrzebujemy więcej wilków w firmach! Wilki są podstawą biznesu ;) PS
  Doświadczenie zawodowe
Firma:LifeRPG ( od 2016-12 )
Stanowisko:Tłumacz aplikacji
Obowiązki:Tłumaczenie aplikacji LifeRPG z języka angielskiego na język polski oraz korekta tłumaczenia.
Firma:RimWorld (LudeonStudios) ( od 2016-01 )
Stanowisko:Główny tłumacz z języka angielskiego na język polski
Obowiązki:Od roku zajmuję się tłumaczeniem na język polski i korektą językową gry RimWorld stworzonej przez Ludeon Studios. Przekład dotyczy języka angielskiego, jednak czasami wymaga zaangażowania również znajomości innych języków, zwłaszcza niemieckiego.
Firma:How2Play.pl ( od 2015-06 )
Stanowisko:Zastępca redaktora naczelnego, wcześniej: redaktor, korektor
Obowiązki:Jeden z większych portali gamingowych w Polsce. Pełniłam na nim kolejno role: * korektora, * redaktora, * zastępcy redaktora naczelnego (którym jestem do dziś). Obecnie zajmuję się głównie kwestiami organizacyjnymi i zarządzaniem zasobami ludzkimi (również rekrutacją), jednak nadal piszę czasem teksty, jak i osobiście sprawdzam niektóre z nich. Prowadzę także kontakty z niektórymi firmami.
Firma:Salon Vestiti w Zielonym Pasażu przy Hotelu Łysogóry (sklep odzieżowo-ubraniowy) ( od 2010-02 do 2012-05 )
Stanowisko:Zarządzanie stroną i sprzedażą internetową
Obowiązki:Pomoc w sklepie odzieżowym sprzedającym znane marki, takie jak Liu Jo, Guess, Pinko, Furla oraz Francesco Biasia. Do obowiązków należało: obsługa i doradzanie klientom, przygotowywanie dowodów sprzedaży oraz pobieranie opłat, udział w kontraktacjach i wyborze wzorów do sklepu, przyjmowanie towaru i układanie go na półkach (wraz z ustalaniem cen, sprawdzaniem jego zgodności z dokumentami, kontrolą pod kątem reklamacji przedsprzedażnej), stylizacja manekinów i kontrola wystroju sklepu, utrzymywanie porządku na sklepie i w pokoju socjalnym, inwentaryzacja, obsługa sklepu internetowego (w tym: wprowadzanie towaru, obsługa wystroju strony, robienie zdjęć towaru, tworzenie opisów), pomoc przy wprowadzaniu faktur, telefoniczne udzielanie informacji.
  Edukacja
Uczelnia:Katolicki Uniwersytet Lubelski ( od 2015-10 )
Poziom:licencjackie
Kierunek:Edytorstwo w ramach MISHuS (dodatkowo: psychologia marketingu)
  Historia aktywności użytkownika Nalthe w serwisie Freelanceria.pl
Użytkownik Nalthe dodał nową ofertę do zlecenia "Poprawa loga na jako..." 7 mies temu

Użytkownik Nalthe dodał nową ofertę do zlecenia "Zlecę przeredagowani..." ponad rok temu

Użytkownik Nalthe dołączył do serwisu Freelanceria.pl ponad rok temu

zobacz wszystkie