Ogłoszenie zostało zakończone.

Moderator grupy

Parametry ogłoszenia:

p.gryta@swp.org.pl  (0/0/0)
 Zlecę
 1 PLN za całość
 Praca zdalna
 17 dni
 01/01/1967
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Aktywność lokalnych społeczności stanowi o tym, czy miejsce w ktĂłrym żyjemy jest „naszym miejscem na ziemi”. Im więcej inicjatyw jednoczących i angażujących wspĂłłmieszkańcĂłw, tym silniejsza integracja takiej grupy.


Nasz koncept jest jedną z takich aktywizujących akcji silnie związanych z nieodwracalnym trędem EKO, dodatkowo realizowany w jakże niezbędnym w naszych czasach duchu less-waste. Z jednej strony realnie zwiększamy dostęp do każdemu przydatnych rozwiązań, a z drugiej wykorzystujemy maksymalnie dostępne zasoby redukując wpływ na środowisko naturalne.


Jeżeli chciałbyś zostać moderatorem takiej grupy w swojej społeczności lokalnej, zapraszamy do współpracy. Zapewniamy z naszej strony wsparcie merytoryczne i organizacyjne, czytelną identyfikację wizualną i grono równie aktywnych ludzi, którzy widzą w działaniu na rzecz innych i przyrody sens swojego życia. A jak wiadomo, w takich właśnie grupach rodzi się najwięcej pomysłów przynoszących korzyści również finansowe.Tagi:
,
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2021-09-10 13:06:25 pniebrzegowski
(0/0/0)
80 PLN 2021-10-09 Dzień dobry, jestem zainteresowany zleceniem. Wypelnilem formularz i wyslalem Paweł Niebrzegowski 603507783


W naszym katalogu firm znajdziesz 10 wykonawców w kategorii Coaching .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.