Ogłoszenie zostało zakończone.

Programista .NET

Parametry ogłoszenia:

exceliasc  (0/0/0)
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

- Projektowanie oprogramowania i baz danych
- Implementacja rozwiązań w oparciu o specyfikację i wymagania użytkowników
- Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania ASP.NET MVC
- Realizacja zadań zgodnie z bieżącym harmonogramem oraz z założeniami projektowymi

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewne
- Znajomość języka C#
- Znajomość technologii webowych: ASP.NET, MVC, HTML, JavaScript, jQuery, Ajax, CSS, XML, ADO.NET
- Znajomość technologii bazodanowych: MS SQL, My Sql
- Samodzielność w działaniu i zdolność rozwiązywania problemów
- Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

Nie musisz być mistrzem w każdej z wymienionych technologii - wystarczą dobre podstawy (C#, ASP.NET, MVC...) i otwarty umysł!

Oferujemy:
- Możliwość stałego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Pracę przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań IT na rynku
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- Przyjazną atmosferę pracy
- Możliwa współpraca ze studentami ostatnich lat studiów
- Możliwość pracy zdalnej w późniejszym okresie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Wszystkie ogłoszenia użytkownika exceliasc

W naszym katalogu firm znajdziesz 41 wykonawców w kategorii Serwisy WWW w województwie Pomorskie.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.