Ogłoszenie zostało zakończone.

Programista .NET

Parametry ogłoszenia:

marta.walas  (0/0/0)
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Abastra jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania. Za cel stawiamy sobie budowanie przejrzystych i skutecznych rozwiązao technologicznych dla biznesu.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

- Pracę na pełen etat w zgranym zespole

- Elastyczne godziny pracy oraz formy zatrudnienia

- Wynagrodzenie zależne od poziomu Twoich umiejętności

- Szkolenia- zarówno z komptetencji miękkich, jak i branżowe

- Kartę sportową - OK System

- Współpracę z międzynarodowymi klientami, m.in.: z USA, Niemiec, Francji, Japonii, Chin czy Indii.

Wymagania:

- Znajomość i doświadczenie w ASP.Net

- Znajomość i doświadczenie z pakietami .Net: NHibernate, Autofac

- Znajomość i doświadczenie z: Google APIs (OAuth), PayU API

- Znajomość i doświadczenie w technologiach front-endowych; jQuery, HTML, CSS, JavaScript

- Umiejętność pisania zautomatyzowanych testów w Selenium / NUnit

Twoje zadania:

- Projektowanie aplikacji internetowych (biznesowych i specjalistycznych) dla naszych klientów

- Projektowanie systemów informatycznych

- Projektowanie nowych funkcjonalności i rozwiązywanie pojawiających się problemów

- Pisanie dokumentacji technicznej

Jeżeli uważasz, że podołasz, wyślij do nas swoje CV na adres ######### . Pamiętaj, żeby w aplikacji zawrzed klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakooczeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)".

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
Programista,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika marta.walas

W naszym katalogu firm znajdziesz 13 wykonawców w kategorii Inne w województwie Łódzkie.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.