Ogłoszenie zostało zakończone.

Poszukiwany freelancer .NET - B2B

Parametry ogłoszenia:

marta.walas  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Poszukujemy Freelancera - Programistę .NET posiadającego własną firmę do współpracy !

Oferujemy:
- pracę z dowolnego miejsca w Polsce - w pełni zdalna,
- umowę B2B,
- elastyczne godziny pracy,
- pracę przy ciekawych projektach dla klientów biznesowych, również zagranicznych m.in.: z USA, Niemiec, Francji, Chin, Japonii, Indii.

Wymagania:
- Znajomość i doświadczenie w ASP.Net
- Znajomość i doświadczenie z pakietami .Net: NHibernate, Autofac
- Znajomość i doświadczenie z: Google APIs (OAuth), PayU API
- Znajomość i doświadczenie w technologiach front-endowych; jQuery, HTML, CSS, JavaScript
- Umiejętność pisania zautomatyzowanych testów w Selenium / NUnit

Twoje zadania:
- Projektowanie aplikacji internetowych (biznesowych i specjalistycznych) dla naszych klientów
- Projektowanie systemów informatycznych
- Projektowanie nowych funkcjonalności i rozwiązywanie pojawiających się problemów
- Pisanie dokumentacji technicznej

Jeżeli uważasz, że podołasz, wyślij do nas swoje CV na adres ######### .

Tagi:
Programista,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika marta.walas

W naszym katalogu firm znajdziesz 499 wykonawców w kategorii Inne .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.