Programista PHP / DRUPAL

Parametry ogłoszenia:

OXMedia  (0/0/0)
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 8 dni 16 godzin 15 minut

Treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

  • Prace nad tworzeniem, rozwojem i wsparciem realizowanych projektów

  • Wsparcie dla PM-ów w zakresie identyfikacji wymagań klientów

  • Raportowanie powierzonych prac, etapów oraz problemów w projekcie

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP

  • Znajomość Drupala

  • Dobra znajomość HTML, JavaScript

  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę dla największych marek w Polsce

  • Rozwój i perspektywy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zakresu umiejętności

  • Rozliczenie projektowe lub godzinowe przy stałej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: #########

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Wszystkie ogłoszenia użytkownika OXMedia
Załączniki

Załącznik 1
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

W naszym katalogu firm znajdziesz 591 wykonawców w kategorii CMS, sklepy internetowe .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.