Programista c#

Parametry ogłoszenia:

hr@grupainteger.pl  (0/0/0)
 od zaraz
 17 dni 4 godziny 38 minut

Treść ogłoszenia:

Poszukiwany programista C#

Opis stanowiska:

  • Tworzenie specjalistycznego oprogramowania do realizacji testów maszyn,

  • Przygotowywanie założeń i bibliotek do obsługi komponentów paczkomatu,

  • Opracowywanie założeń i realizacja testów eksperckich,

  • Opracowywanie i realizacja programów narzędziowych wspomagających diagnostykę i monitoring,

  • Współpraca z Działem Produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika lub pokrewne),

  • Min 5 letnie doświadczeniu w programowaniu C#,

  • Wiedza z zakresu baz danych, języków skryptowych,

  • Uprawnienia SEP (eksploatacja/pomiary),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1.

Mile widziane:

  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,

  • Lutowanie SMD,THT,

  • Znajomość budowy i programowania mikrokontrolerów,

  • Doświadczenie w rysowaniu PCB ( np. KiCad lub Eagle),

  • Druk 3D,

  • Przetwarzanie sygnałów analogowych na cyfrowe,

  • Zamiłowanie do budowy urządzeń mechatronicznych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę,

  • Dużą samodzielność w działaniu,

  • Pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami, z których korzystają miliony,

  • Dofinansowaną kartę MultiSport i opiekę medyczną.

Osoba zainteresowana proszona jest o kontakt za pośrednictwem linku:

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Programista, Programowanie, Poszukiwany programista c#, Skrypt,
Załączniki

Załącznik 1

W naszym katalogu firm znajdziesz 17 wykonawców w kategorii Inne w województwie Małopolskie.

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.