Ogłoszenie zostało zakończone.

Ghostwriter/korektor poszukiwany

Parametry ogłoszenia:

krystian6942  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Witam serdecznie. Poszukujemy zdolnego i ambitnego ghostwritera/korektora tekstów do współpracy przy tworzeniu obszernej gry planszowej. Fabuła produkcji oparta jest na kulturze celtyckiej, osadzona w świecie fantasy. Oczekujemy od Ciebie, że nadasz naszym treściom specyficznego klimatu, którym charakteryzują się produkcje tego typu. Chcemy, aby gracz podczas czytania został wciągnięty w świat gry i na ową chwilę, zapomniał o prawdziwym życiu. Twoim zadaniem byłoby także edytować nasze teksty pod względem stylistycznym oraz poprawiać ewentualne błędy w pisowni. Praca na zasadzie umowy o dzieło z możliwością zatrudnienia długoterminowego. Oferujemy wynagrodzenie akordowe, obejmujące przekazanie praw autorskich. Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłoszenie swojej kandydatury na ######### .Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika krystian6942
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2019-11-18 20:43:53 magda16.nowacka
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-11-26 Dzień dobry. Chętnie nawiążę współpracę z uwagi na ciekawą tematykę. Możliwe, że nie jestem najwspanialszym na świecie ghostwriterem, ale z pewnością całkiem niezłym. Język polski nie ma dla mnie tajemnic, więc bez problemu dokonam ewentualnych korekt tekstów. Warto spróbować, więc jeżeli jest Pan zainteresowany współpracą, proszę o wiadomość na magda16.nowacka@wp.pl


2019-11-06 08:45:58 cwietuszek
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-11-26 Witam. Pracuję jako copywriter,dziennikarz, redaktor i korektor tekstów. Zapraszam do kontaktu przez portal Freelanceria lub na marta.copywriter@gmail.com. Więcej informacji o mnie znajduje się na stronie www.martacopywriter.weebly.com.


2019-10-27 08:35:11 tkds
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-11-26 Że gracz czytając mogę teksty zapomni o prawdziwym życiu, to uczciwie powiem, że nie gwarantuję, chociaż pewnie sporo zależy od samego gracza, jego życia i środków, pod których wpływem się znajdują... Natomiast ad meritum - projekt mnie interesuje nie tylko od strony zatrudnieniowej, ale też jako potencjalną grupę docelową. Zarysowany w ogłoszeniu klimat gry wpisuje się w moje szeroko pojęte wyobrażenie o przyjemnym spędzaniu popołudnia i wieczoru. Oczywiście ostatecznie będę mógł się wypowiedzieć po zapoznaniu się z bliższymi szczegółami.


W naszym katalogu firm znajdziesz 423 wykonawców w kategorii Inne .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.