Analityk danych-Master Data

Parametry ogłoszenia:

hr@grupainteger.pl  (0/0/0)
 od zaraz
 51 dni 15 godzin 37 minut

Jesteśmy nowoczesną firmą kurierską, a będąc częścią Grupy Kapitałowej Integer.pl realizujemy innowacyjne projekty w logistyce i branży e-commerce. Naszą flagową usługę - Paczkomaty® InPost - poznali i pokochali nie tylko Polacy, ale także miliony użytkowników w ponad 20 krajach świata.Dołącz do nas i pomóż nam z pasją tworzyć innowacyjne rozwiązania.

Poszukujemy ANALITYKA DANYCH

Opis stanowiska:

  • Praca nad bazą danych w różnych systemach

  • Praca nad tworzeniem procedur i instrukcji

  • Współpraca z zespołami IT, pionami biznesowymi i dostawcami

  • Tworzenie, tłumaczenie oraz nadzorowanie rozwiązań

  • Zapewnienie nadzoru nad systemem zarządzania danymi

  • Prowadzenie wszelkich dodatkowych działań mających na celu standaryzację procesów

  • Wsparcie od strony analitycznej osób zarządzających firmą

  • Sporządzanie zapytań oraz raportów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym

  • Dobra znajomość baz danych, VBA oraz MS SQL

  • Znajomość zagadnień zarządzania danymi podstawowymi

  • Doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu rozwiązań

  • Wykształcenie wyższe

  • Wysokie zdolności analityczne

  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się firm w Polsce

  • Stałe godziny pracy

  • Dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport

  • Możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pośrednictwem linku:

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
tłumaczenie,

W naszym katalogu firm znajdziesz 17 wykonawców w kategorii Inne w województwie Małopolskie.

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.