Ogłoszenie zostało zakończone.

Tworzenie zeszytów po angielsku (Ghostwriter)

Parametry ogłoszenia:

przemek2909  (1/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Poszukuję osobę, która będzie mi pomagała przy tworzeniu prostych zeszytów w języku angielskim. Zeszyty typu journal, notebook, plannery, gratitude journal, five minute journal itp.

Linki do przykładowych:

https://www.amazon.co.uk/dp/145215192X?slotNum=24&ascsubtag=4743819%2C8%2C28%2Cd%2C0%2C0%2Cgoogle.pl%2C0%3A0&linkCode=g12&imprToken=SP6d3 OAA.jFfOs8LycqOYw&creativeASIN=145215192X&tag=buzz0c-21

https://www.amazon.co.uk/dp/0991846206?slotNum=38&ascsubtag=4743819%2C12%2C28%2Cd%2C0%2C0%2Cgoogle.pl%2C0%3A0&linkCode=g12&imprToken=SP6d 3OAA.jFfOs8LycqOYw&creativeASIN=0991846206&tag=buzz0c-21

https://www.amazon.com/Monthly-Budget-Planner-Organizer-Notebook/dp/1978203241/ref=sr_1_5?keywords=budget+Journal&qid=1558780448&s=books& sr=1-5

Praca będzie wymagała od Ciebie również researchu w internecie, różnorakich stron internetowych, blogów itp.

Główne zadania:

- tworzenie treści na podstawie wysłanych przeze mnie produktów lub przeredagowanie tej treści by nie było duplikacji i łamania praw autorskich (ghostwriting)

- Stworzenie w pliku WORD lub programie do grafiki wektorowej ebooka na podstawie stworzonych przez siebie tekstów.

Napisz proszę priv, zlecenie od dziś.

Wszystkie ogłoszenia użytkownika przemek2909

<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2019-07-11 13:18:10 ewa_pro
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-07-14 Gotowa do współpracy. Szczegóły w wiadomości prywatnej. Proszę o kontakt na e.gruca1@gmail.com

2019-07-04 20:12:48 Krysty_Krave
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-07-14 Witam. Oglądnęłam 3 planery, są świetne, chętnie się dołączę do stworzenia takich notebooków. Już mam na to inspirację oraz ideę dla tematu notebooka. Jestem TOEFL sertyfikowanym nauczycielem języka angielsiego,mam doswiadczenie w tłumaczeniu i napisaniu artykułów w jezyku angielskim + trochę Photo shop.

2019-07-02 14:02:41 copy.w.florek
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-07-14 Napisałam wiadomość prywatną. Proszę o kontakt pod adresem: copywriter.w.florek@gmail.com

2019-06-18 12:07:09 rproceder184
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-07-14 W ramach promocji zaplata po wykonaniu zlecenia wg uznania finansowego zleceniodawcy(negocjacja ceny po zakocnzeniu zlecenia gdzie klient ma pierwszenstwo czy i na ile mnie wynagrodzi). Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy. Programowanie, grafika, teksty www na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu dapalan.com/5k66 Brak zaliczki, (ew moge zmienic zdanie jesli pracy bedzie za duzo lub sie spieszy) i przyjme symboliczna zaliczke 5-15zl w przypadku zainteresowania prosze o email na: krbroniszewski@gmail.com

2019-06-13 13:29:27 aleksandra.quo
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-07-14 Dzień dobry. Chętnie pomogę w tworzeniu zeszytów w języku angielskim. Z wykształcenia jestem tłumaczką, a na co dzień pracuję przy produkcji tłumaczeń filmów i seriali. Proszę o kontakt, odpowiem na więcej pytań.

W naszym katalogu firm znajdziesz 1522 wykonawców w kategorii Copywriting .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.