Ogłoszenie zostało zakończone. Do realizacji ogłoszenia wybrano magdaali (0/0/0)

Teksty na stronę www - branża motocyklowa

Parametry ogłoszenia:

pwrbmkt  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Cześć!Idea jest prosta: szukam człowieka, który potrafi napisać zgrabny tekst na stronę www. Branża motocyklowa, także jeśli jeździsz, to masz plusa. Jeśli nie jeździsz, ale masz otwartą głowę, to też spoko. Wszyscy się kiedyś uczyliśmy.


Celujemy w długą współpracę.


Nasze wymagania:  • posługujesz się poprawną polszczyzną (jeśli nie umiesz nawet prawidłowo wstawiać przecinków, to się nie dogadamy)

  • potrafisz pisać teksty do internetu (jeśli wyślesz tekst pisany jednym ciągiem, w dodatku z tytułem, który Googlowi nie powie nic o jego zawartości, a H1, H2 czy H3 kojarzą Ci się tylko z numerami autobusu, to się nie dogadamy)

  • jesteś dyspozycyjna/dyspozycyjny i trzymasz się terminów (dyspozycyjność oznacza dla nas mniej więcej to, że jeśli w poniedziałek się do Ciebie odezwiemy, to w ten sam poniedziałek nam odpowiesz, że dasz radę napisać zlecony tekst w ciągu maksymalnie tygodnia i podasz konkretny termin. Trzymanie się terminów oznacza, że jeśli umawiamy się na wtorek, to tekst jest we wtorek. Amen. Jeśli wyjątkowo miałoby pojawić się jakiekolwiek opóźnienie, to odpowiednio wcześniej nas informujesz)


Co w zamian:  • długotrwała, uczciwa współpraca (płacimy zawsze w terminie, forma rozliczenia: faktura lub umowa o dzieło - jak wolisz)

  • dobre wynagrodzenie (ostateczną stawkę za tekst ustalimy, gdy się trochę poznamy - jej wysokość zależy od naszego stopnia zadowolenia, które gdy jest duże, jest także bardzo cenne, iykwim)


Co dalej:  • poprosimy Cię o napisanie tekstu na zadany temat (300 słów, według przesłanych przez nas standardów, cena 50 zł)

  • jeśli wszystko będzie ok, dogadamy szczegóły współpracy

  • jeśli nie, rozstajemy się w zgodzie


Dzięki, pozdrawiamy :)
Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika pwrbmkt
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za sztukę
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2017-10-18 14:28:56 daziel
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-10-20 Ostatnio jeździłem co prawda na skuterze, ale z zapałem zgłaszam się do tego zlecenia. Aby umówić się na temat tekstu próbnego, zapraszam do kontaktu: nncreklama@gmail.com.


2017-10-17 09:36:58 magdaali
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-10-20 Witam serdecznie, Jestem ściśle związana z branżą motoryzacyjną. Przez 8 lat brałam udział w licznych offroadach, od 3 lat jeżdżę jako wierny plecaczek, a aktualnie jestem w trakcie zdawania prawa jazdy kat. A. Zawodowo od 5 lat pracuję jako handlowiec, więc pisanie ofert/tekstów poprawną polszczyzną nie jest mi obce. Lekkie pióro,terminowość i sumienność to cechy jak najbardziej charakteryzujące mnie. Mam dużo do powiedzenia i napisania:) Zachęcam do kontaktu - mogę wysłać przykładowe teksty. Pozdrawiam, Magda


2017-10-14 17:24:05 s.zabiello
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-10-20 Witam. Jestem zainteresowana współpracą z Państwem. Obecnie redaguję teksty na stronę pewnej Fundacji. Jestem dyspozycyjna i lubię posługiwać się poprawną polszczyzną. Kontakt ze mną: s.zabiello@gmail.com Pozdrawiam :)


2017-10-12 20:48:06 snoaw
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-10-20 Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Jak najbardziej spełniam wymagania: piszę poprawna polszczyzną, jestem dyspozycyjny i rozumiem czym się charakteryzuje tekst pisany do sieci. Niestety nie mam dużo wspólnego z branżą motocyklową, jednak nie powinno to być problemem w redagowaniu tekstów w temacie. W razie Państwa zainteresowania proszę o kontakt: kamil.jarczok@gmail.com


W naszym katalogu firm znajdziesz 1139 wykonawców w kategorii Copywriting .

Komentarze dla pracodawcy i wykonawcy
Dla pracodawcy
pwrbmkt
(0/0/0)
komentarz nie został jeszcze wystawiony
Dla zwycięzcy
magdaali
(0/0/0)
komentarz nie został jeszcze wystawiony