Ogłoszenie zostało zakończone.

Copywriter na bloga o piwach kraftowych

Parametry ogłoszenia:

ces_ar  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 23-10-2017
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Witam.


Poszukujemy osoby, która pomoże nam wypozycjonować na rynku nowy portal i aplikację mobilną traktujące o sektorze piw rzemieślniczych w Polsce i nie tylko. Liczymy na znalezienie osób, które będą raczej naszymi partnerami, niż podwykonawcami; osób, które piwo nie tylko lubią pić, ale przede wszystkim, którzy potrafią o nim pisać. Nie poszukujemy copywriterów, którzy nam “klepną” beznamiętne tysiąc znaków bez spacji za 20 złotych. Broda lub jej brak też nie robi nam różnicy.


Osoba, której szukamy powinna być bardziej Growth Hackerem niż copywriterem; indywidualnością, którą intryguje zwinny proces wprowadzania nowych produktów na rynek oraz interesuje się niesztampowym podejściem do marketingu, perswazji i budowania marki.


Jeśli znajdziemy takie osoby, które przy okazji nie będą cały czas nawalone tymi kraftami, na pewno zrewanżujemy się nie tylko finansowo, ale również w formie - mamy nadzieję -trwałej przygody, różnorodnej wiedzy przekazywanej wzajemnie w małej grupie sprytnych koderów, designerów z zacięciem biznesowym oraz paru innych nienazwanych fachowców.


Być może masz jeszcze inny pomysł na wsparcie naszego przedsięwzięcia. Jakkolwiek byś wyobrażał sobie współpracę z nami - jeśli wierzysz, że potrafisz dostarczyć wartość naszemu projektowi, chcielibyśmy dowiedzieć się więcej.


Serdecznie dziękujemy.


P.S. Kandydat powinien wykazywać wysoki poziom kultury osobistej.
Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika ces_ar
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2017-10-08 20:00:43 HiH
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-10-20 Co powiecie na pisanie o piwie w duecie? Hudy&Harry-dobrzy kumple, którym temat piwa bardzo podkolorował kilka ostatnich lat. Pierwszy- to zapalony jepiwek; skończył technikum gastronomiczne, popracował w branży, jednocześnie nieraz urządzając u siebie domowe warzenie. Na koncie ma różne risy, ipy, pilsy. Odbył nawet kurs sensoryczny i kilka tripów piwnych np. do Amsterdamu. Dzięki temu jego zmysły sensoryczno-smakowe to absolutna żyleta. Wszystko wyczuje, skubany! Każdy defekt, ale i każdą najmniejszą nutkę. Ten drugi to Harry. Też ceni sobie rzemieślnicze butelki, ale jeszcze pewniej czuje się w pisaniu i marketingu. Przez pewien czas był członkiem think-tanku pewnej prężnie rozwijającej się firmy z branży agrochemicznej. Nauczyli go tam, m.in. czym są nieszablonowe techniki marketingu. Według ocen ludzi jego teksty czyta się lekko i wciągają(w razie potrzeby podeśle próbki). Jeśli przekonaliśmy Was do siebie, zapraszamy do kontaktu: pawelhudanski@protonmail.com


W naszym katalogu firm znajdziesz 1131 wykonawców w kategorii Copywriting .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.