pozyskiwanie klientów- industrystock.com

Parametry ogłoszenia:

rekrutacja@elamed.pl  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 2 godziny 46 minut

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia

industrystock.com to globalny portal skupiający podmioty gospodarcze z całego świata, umożliwiający nawiązanie kontaktów w szeroko rozumianej branży przemysłowej. Prekursor w dziedzinie cyfrowego wyszukiwania producentów produktów przemysłowych oraz marketingu on-line dla przedsiębiorstw. Globalny zasięg umożliwia przedsiębiorstwom przemysłowym zaprezentowanie swoich produktów całemu światu.

W związku z dynamicznym rozwojem platformy on-line na rynku polskim, poszukujemy osoby chętnej do współpracy na podstawie umowy zlecenia w charakterze:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

  • sprzedaż pakietów/powierzchni reklamowych na platformie on-line,

  • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami,

  • tworzenie indywidualnych ofert handlowych,

  • telefoniczny kontakt z klientem,

  • praca na ściśle wyselekcjonowanej bazie klientów

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów,

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • umowa zlecenia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,

  • pełne szkolenie produktowe,

  • podstawowe narzędzia pracy

<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

W naszym katalogu firm znajdziesz 46 wykonawców w kategorii Telemarketing .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.