SEO SEM Specialist

Parametry ogłoszenia:

click apps  (0/0/0)
 od zaraz
 9 dni 9 godzin 37 minut

Treść ogłoszenia:

click community

agencja social media “click community”, w ramach której działa m.in. click apps i click perfomance.

www.clickcommunity.pl / www.clickapps.eu / www.edrone.me

oferuje pracę na stanowisku

Jeżeli łączysz w swoim myślenie zdolności analityczne ze skuteczną kreacją, masz doświadczenie w zarządzaniu kampaniami seo sem i wierzysz, że marketing w Internecie naprawdę działa! to

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie kampaniami SEO i SEM.

  • Przygotowanie i rozwijanie ofert i produktów z zakresu SEO SEM.

  • Planowanie zaawansowanych i długofalowych strategii obecności w wyszukiwarkach dla kluczowych klientów agencji.

  • Obserwacja trendów na rynku mediów interaktywnych i ich implementacja w strategiach SEM/SEO.

  • Nadzór nad realizacją biznesowych celów klienta - analiza i monitoring strategii SEM/SEO.

  • Rozwijanie najnowszych narzędzi i najnowszych trendów w branży SEO SEM.

  • Utrzymywanie dobrej komunikacji i relacji z kluczowymi klientami.

  • Współpraca z działem new business oraz social media.

  • Analizowanie statystyk na podstawie Google Analytics.

  • Administrowanie kampaniami Google AdWords.

  • Obsługa narzędzi do monitoringu i linkbuildingu (stat4seo, seo light, publiker, inne…).

  • Opracowanie miesięcznego planu i raportu działań dla klientów i zarządu click community.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Certyfikat Google AdWords bardzo mile widziany.

  • Doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej lub innej specjalizacji z branży Digital Marketingu.

  • Znajomość Reklamy Facebook ADS w zakresie typów reklam i modeli rozliczeń, a także narzędzi wspierających jej efektywność.

  • Znajomość Branży SEA - SEO i SEM (kampanie AdWords).

  • Znajomość Google-Webmaster-Tools.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.

  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne.

  • Zdolność analitycznego myślenia.

  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym.

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej.

  • Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe i wyjazdy integracyjne.

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.

  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.

  • Współfinansowanie pakietu MultiSport Plus oraz napoje zimne, ciepłe i gorące do oporu.

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV

SEO SEM SPECIALIST

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Wszystkie ogłoszenia użytkownika click apps
Załączniki

Załącznik 1

W naszym katalogu firm znajdziesz 11 wykonawców w kategorii Pozycjonowanie WWW w województwie Małopolskie.

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.