Ogłoszenie zostało zakończone.

Specjalista ds. sprzedaży reklam - branża medyczna

Parametry ogłoszenia:

Zdrowie od Dziś  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Nowo powstające wydawnictwo z branży medycznej, poszukuje pracowników na stanowisko specjalista ds. sprzedaży reklam. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie sieci odbiorców oraz pozyskiwanie reklamodawców do magazynu i portali o tematyce prozdrowotnej.


W pierwszych trzech miesiącach oferujemy wynagrodzenie prowizyjne (atrakcyjny procent od podpisanej umowy), po okresie próbnym, umowa o pracę + prowizja. Szukamy osób ambitnych i kreatywnych. Odpornych na stres i niepowodzenia. Oczekujemy zaangażowania i konsekwencji w dążeniu do celu. Łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności ich podtrzymywania oraz wysokiej kultury osobistej. Umiejętności obsługi podstawowych programów biurowych, łatwości wyszukiwania wiadomości w Internecie. Znajomość branży medycznej będzie mile widziana.


Osoba zatrudniona na tym stanowisku, przy odpowiednim zaangażowaniu, może już w pierwszym miesiącu zarobić 3500 zł netto i więcej. CV i listy motywacyjne prosimy kierować na adres ######### W tytule maila wpisując specjalista ds. sprzedaży reklam


Skontaktujemy się z wybranymi osobami po wstępnej analizie nadesłanych CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".Tagi:
,
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Brak ofert realizacji zlecenia
W naszym katalogu firm znajdziesz 228 wykonawców w kategorii Inne .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.