Ogłoszenie zostało zakończone.

Marketing sieciowy

Parametry ogłoszenia:

kamilaaa  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Witam,


poszukuje osoby zainteresowanie współpracą w oparciu o marketing sieciowy (na końcu informacje o branży). Z polska firmą która jest już ponad 13 lat na rynku oraz wyszła już na cały świat.Dla kogo:


Jeżeli masz ok 1 godzinę dziennie, chcesz w życiu osiągnąć coś więcej niż 40 lat pracy na etacie później podobno emerytura to oferta jest dla Ciebie.


Wystarczy mieć dostęp do komputera, pozytywnie nastawienie do życia oraz chęć rozwoju.


Wszystkie osoby zainteresowanie otrzymają pomoc osób które mają doświadczenie i wiedze w branży, szkolenie oraz sprawdzony system działania dzięki któremu szybko można zacząć zarabiać w tym biznesie.


Pozdrawiam ;)


Czym jest marketing sieciowy?


Jedną z możliwości zarabiania pieniędzy — która narodziła się w XX wieku, a przeżywa rozkwit w XXI wieku — jest marketing sieciowy. Marketing sieciowy czy też wielopoziomowy, w skrócie MLM (ang. Multi Level Marketing, Network Marketing) — to jeden ze sposobów, w jaki produkty są wprowadzane na rynek. Sama idea marketingu sieciowego ma już blisko 100 lat. Obecnie uczestniczą w niej dziesiątki milionów osób na całym świecie. Marketing wielopoziomowy pozwala wypłacać prowizje od obrotu produktami wszystkim zaangażowanym konsumentom danej sieci. W biznesie MLM również można zbudować swoją sieć, ponosząc niewielkie koszty związane z dostępem do sprawdzonego systemu działania. Twoim kapitałem są czas oraz umiejętności, które nabędziesz w trakcie. Osoby zaangażowane w ten biznes zarabiają co roku fortunę. Świadczą o tym obroty branży. Na świecie w roku 2014 firmy MLM i sprzedaży bezpośredniej sprzedały produkty o wartości 182,8 miliardów dolarów. Tak naprawdę to dopiero początek. Dzieje się tak w związku ze sprzyjającymi trendami, jakie obecnie występują na rynku.Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika kamilaaa
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2017-12-12 21:04:54 roman25priv
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-12-27 Witam. Jestem zainteresowany, proszę o informację mailowo.


2017-10-30 17:18:42 vipala
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-12-27 Dzień dobry! Jestem zainteresowana zleceniem. Spełniam wszystkie wymogi. Gotowość realizacji zlecenia - w każdej chwili. Cena do negocjacji. Kontakt ze mną: joanna.skulska@wp.pl Pozdrawiam


W naszym katalogu firm znajdziesz 225 wykonawców w kategorii Inne .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.